ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Ε΄ ΕΞΑΜ. ΜΕ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΑ ΤΟΝ ΑΝ.ΚΑΘΗΓΗΤΗ Κ.ΜΑΡΙΟ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑ-ΛΙΑΓΚΗ (ΧΕΙΜ.2021-22)

Ανακοίνωση για την έναρξη των μαθημάτων του Ε΄ εξαμ. με διδάσκοντα τον Αν.Καθηγητή κ.Μάριο Κουκουνάρα-Λιάγκη (ΧΕΙΜ.2021-22)

Ανακοίνωση για την έναρξη των μαθημάτων του Ε΄ εξαμήνου με διδάσκοντα τον Αν. Καθηγητή κ. Μάριο Κουκουνάρα Λιάγκη.

Τα μαθήματα του Ε΄ εξαμήνου με διδάσκοντα τον Αν. Καθηγητή κ. Μάριο Κουκουνάρα Λιάγκη ("Ανάπτυξη παιδιού και εφήβου και Αγωγή" και "Εισαγωγή στις επιστήμες της  Παιδαγωγικής"), θα ξεκινήσουν από τη Δευτέρα 11 Οκτωβρίου, σύμφωνα με τα οριζόμενα στο ωρολόγιο εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπτυχιακών σπουδών του χειμερινού εξαμήνου της περιόδου 2021-2022 και θα πραγματοποιούνται στην αίθουσα οπτικοακουστικής διδασκαλίας.

Μάριος Κουκουνάρας Λιάγκης
Marios Koukounaras Liagkis