ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΟΜΟΤΙΜΟΥ ΚΑΘΗΓΗΓΗ JAMES H. CHARLESWORTH ΣΤΗ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

της διάλεξης του παγκοσμίως διακεκριμένου Ομότιμου Καθηγητή της Γλώσσας και της Φιλολογίας της Καινής Διαθήκης (L. Collord Professor of New Testament Language and Literature Emeritus) του Princeton Theological Seminary James H. Charlesworth με θέμα: After About 3,000 Years, Can We Now Find the Tombs of David and Solomon. Η διάλεξη πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 10 Οκτωβρίου 2022 στην αγγλική γλώσσα, στο πλαίσιο του μαθήματος «Ιστορία της Παλαιάς Διαθήκης» (Διδάσκων: Αν. Καθηγητής Χρήστος Γ. Καραγιάννης) του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας της Σχολής.

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι, δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν την εκδήλωση είτε με φυσική παρουσία είτε εξ αποστάσεως, μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα με τις σχετικές οδηγίες.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), theology.nkua@gmail.com.