ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΜΣ ‘ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ’ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ  ΕΞΑΜΗΝΩΝ, (Α΄ ΚΑΙ Γ΄) ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Θέμα: «Δηλώσεις μαθημάτων για το ΠΜΣ ‘Ορθόδοξη Θεολογία’ χειμερινών  εξαμήνων, (Α΄ και Γ΄) ακαδημαϊκού έτους 2023-2024»

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές όλων των Ειδικεύσεων να προβούν στη δήλωση μαθημάτων χειμερινών εξαμήνων για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 από 22.12.2023 έως και 15.1.2024, μέσω της πλατφόρμας: https://my-uni.uoa.gr.

Σε περίπτωση που κάποιος μεταπτυχιακός φοιτητής επιθυμεί να δηλώσει μάθημα από άλλη Ειδίκευση ή άλλο ΠΜΣ, θα πρέπει να προσέρχεται στη Γραμματεία με την έγγραφη συγκατάθεση του Επιβλέποντος Καθηγητή του  μέσα στις προβλεπόμενες ημερομηνίες.

Σε κάθε περίπτωση τα δηλωθέντα μαθήματα θα πρέπει να είναι τρία (3) στο σύνολό τους, συμπεριλαμβανομένου και τους μαθήματος άλλης Ειδίκευσης (εάν υπάρχει).

Εκ της Γραμματείας
του Τμήματος Θεολογίας