ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ CIVIS/ERASMUS ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2022-23 - ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ

Προκήρυξη προγράμματος CIVIS/Erasmus για το προσεχές ακαδημαϊκό έτος 2022-23 - Διαδικασία επιλογής φοιτητών Τμήματος Θεολογίας

Ανακοινώνεται η έναρξη της διαδικασίας επιλογής φοιτητών του Τμήματος Θεολογίας που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Erasmus+ Σπουδές σε ένα από τα δύο εξάμηνα του ακαδημαϊκού έτους 2022-23 (ειδικά το Πανεπιστήμιο της Στοκχόλμης θα δεχθεί αιτήσεις μόνο για το εαρινό εξάμηνο του 2023). Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι το αργότερο τις 28 Μαρτίου του τρέχοντος έτους στον Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο του Τμήματος Θεολογίας για το πρόγραμμα CIVIS καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη υποβάλλοντας μέσω email (chkarakol@theol.uoa.gr) τα δικαιολογητικά που αναφέρονται στην προκήρυξη.