ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ (ΚΩΔ.30880) "ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ" ΑΚΑΔ.ΕΤΟΥΣ 2022-23

Συνεργαζόμενοι Φορείς για τη διεξαγωγή του μαθήματος (Κωδ.30880) "Πρακτική Άσκηση" ακαδ.έτους 2022-23
  • Συνεργαζόμενοι Φορείς για τη διεξαγωγή Πρακτικής Άσκησης 2022-23

Ενημερώνονται οι κ. κ. υποψήφιοι φοιτητές/τριες για την διεξαγωγή της Πρακτικής Άσκησης ακαδ. έτους 2022-23 ὀτι τα Μέλη ΔΕΠ και οι φορείς που προτείνονται για συνεργασία στα πλαίσια του Προγράμματος είναι:
►  Μ. Κουκουνάρας-Λιάγκης 8 θέσεις για τη Λεόντιο Σχολή, 2 θέσεις για τη Σχολή Ουρσουλινών, 5 θέσεις για το Πρόγραμμα Πρωτοβουλία του Ιδρύματος Νεότητας της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών.
►  Δέσποινα Μιχάλαγα : 5 θέσεις στα Αρχεία του Κράτους, 2 θέσεις για το Κολλέγιο Αθηνών και 2 θέσεις για το περιοδικό Σύναξη.
►  Κων/νος Μπελέζος : 2 θέσεις για τη Βιβλιοθήκη της Ιεράς Συνόδου.

Η επιστημονικά Υπεύθυνη του Προγράμματος
Αλεξάνδρα Παλάντζα