(ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ) SURVEY.UOA.GR - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ.

(Υπενθύμιση) survey.uoa.gr - Ηλεκτρονικά ερωτηματολόγια αξιολόγησης μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου.
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  ΕΞΑΜΗΝOY

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ: τι είναι το https://survey.uoa.gr/
Οι αξιολογήσεις μαθημάτων συγκεντρώνουν πολύτιμες πληροφορίες που μπορούν να βοηθήσουν τους διδάσκοντες να βελτιώσουν τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη του μαθήματος. Γι’ αυτόν τον λόγο όσο μεγαλύτερος είναι ο αριθμός συμμετοχής εκ μέρους των φοιτητών τόσο πιο χρήσιμα και ουσιαστικά είναι τα αποτελέσματα.
Eνημερώνουμε τους φοιτητές/-τριες του Τμήματος ότι δικαίωμα συμμετοχής έχετε μόνο στα ερωτηματολόγια των μαθημάτων που έχετε ήδη δηλώσει στην εφαρμογή My-studies.  Δίπλα από το ενεργό ερωτηματολόγιο αναφέρεται ο χρόνος που υπολείπεται ώστε να μπορέσετε να υποβάλλετε τις απαντήσεις σας.
Το σύστημα εγγυάται την ανωνυμία της συμμετοχής μη καταγράφοντας οτιδήποτε θα μπορούσε να συσχετίσει τα στοιχεία πρόσβασης (κουπόνι ή ηλεκτρονικός λογαριασμός) με τις απαντήσεις που πρόκειται να δοθούν. Η μόνη πληροφορία που πρόκειται να καταγραφεί είναι η χρήση του κουπονιού (token) ή του ηλεκτρονικού λογαριασμού (login) που χρησιμοποιήθηκε, προκειμένου να εξασφαλισθεί η μοναδικότητα της συμμετοχής.

Από το Τμήμα Θεολογίας ΕΚΠΑ

EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: survey@uoa.gr