ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΕΡΓΑΜΗΝΩΝ ΠΤΥΧΙΩΝ Π.Π.Σ. ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ Π.Μ.Σ./ ΔΙΔΑΚΤ. ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ. (ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕΧΡΙ 10/12/2021)

Παραλαβή περγαμηνών πτυχίων Π.Π.Σ. και διπλωμάτων Π.Μ.Σ./ ΔΙΔΑΚΤ. του Τμήματος Θεολογίας. (Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί μέχρι 10/12/2021)

Ημερομηνία αίτησης xορήγησης περγαμηνής μέχρι και τη 10η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021 και προγενέστερα.

Σας ενημερώνουμε ότι, οι περγαμηνές πτυχίων (Π.Π.Σ.) και διπλωμάτων (Π.Μ.Σ./ΔΙΔΑΚΤ.), με ημερομηνία της Αίτησης Χορήγησης Περγαμηνής Πτυχίου/Διπλώματος στην Εταιρεία Αξιοποίησης και Διαχείρισης της Περιουσίας του Πανεπιστημίου Αθηνών Α.Ε. μέχρι και τη 10η Δεκεμβρίου του 2021 και προγενέστερα, είναι ήδη διαθέσιμες στη Γραμματεία του Τμήματος προς παραλαβή.

Στους ενδιαφερόμενους  στους οποίους αναφερόμαστε με την ανακοίνωση αυτή,  έχει  ήδη αποσταλεί και προσωπικό email  στην ηλεκτρονική διεύθυνση που είχαν δηλώσει κατά την  ηλεκτρονική αίτησή τους.

Απαραίτητα
1)  η προσκόμιση του Δελτίου Αστυνομικής ταυτότητας για την υπογραφή κατά την παραλαβή της περγαμηνής.
2)  τα μέτρα προστασίας λόγω COVID-19. Δηλ. τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση της προστατευτικής μάσκας.

Προκειμένου ο ενδιαφερόμενος (ή εξουσιοδοτημένος εκπρόσωπός του), να παραλάβει την περγαμηνή, θα πρέπει να προσέλθει τις γνωστές ημέρες υποδοχής κοινού στη Γραμματεία, Πανεπιστημιούπολη/Κτήριο Θεολογικής, κάθε Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή με ώρες λειτουργίας 11:00-13:00.

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος Θεολογίας