ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ GLOBAL VOLUNTEER ΤΗΣ AIESEC - ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2024)

Προγράμματα εθελοντισμού για φοιτητές Global Volunteer της AIESEC - Ενημερωτικό δελτίο (ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2024)

→  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

Η AIESEC είναι ο μεγαλύτερος παγκόσμιος φοιτητικός οργανισμός, μη κομματικός, ανεξάρτητος, μη κερδοσκοπικός, εθελοντικός αποτελούμενος και διοικούμενος αποκλειστικά  από φοιτητές. Τα μέλη της AIESEC ζουν μια ολοκληρωμένη εμπειρία ανάπτυξης, που αποτελείται από συμμετοχή σε ομάδες, ανάληψηηγετικών θέσεων εντός του οργανισμού, πρακτική άσκηση στο εξωτερικό και διεθνές μαθησιακό περιβάλλον. Ιδρύθηκε το 1948, στην Ελλάδα βρίσκεται από το 1956 και στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών από το 1984.

• PROJECTS - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
Yro Papavasileiou
Member of Marketing Team
Μέλος Ομάδας Μάρκετινγκ