ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΒΕΡΝΗΣ 2024-2025 ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ

Προκήρυξη κινητικότητας φοιτητών/τριών στο Πανεπιστήμιο της Βέρνης 2024-2025 από το Τμήμα Θεολογίας ΕΚΠΑ

Ανακοινώνεται η έναρξη της διαδικασίας επιλογής προπτυχιακών φοιτητών/τριών του Τμήματος Θεολογίας που επιθυμούν να μετακινηθούν για ένα εξάμηνο στο Πανεπιστήμιο της Βέρνης στο πλαίσιο του Προγράμματος Κινητικότητας Ελβετίας - Ευρώπης κατά το ακαδημαϊκό έτος 2024-25.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι το αργότερο τις 13 Μαρτίου του τρέχοντος έτους στην Ακαδημαϊκή Υπεύθυνη Αναπλ. Καθηγήτρια κ. Αλεξάνδρα Παλάντζα υποβάλλοντας μέσω email (apalantza@theol.uoa.gr), με κοινοποίηση και στον Ακαδημαϊκό Συντονιστή του Προγράμματος Erasmus+ του Τμήματος Θεολογίας Καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη (chkarakol@theol.uoa.gr), τα ακόλουθα δικαιολογητικά που περιγράφονται στην προκήρυξη.