ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΔΙΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΔΙΗΜΕΡΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α. (11-12/03/2022)

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

της Διαδικτυακής Διεπιστημονικής Διημερίδας με θέμα: «Αὕτη κληθήσεται γυνή» (Γεν. 2,23): Γυναίκα, χριστιανική παράδοση και σύγχρονη πραγματικότητα, η οποία πραγματοποιήθηκε 11 και 12 Μαρτίου 2022 με πρωτοβουλία του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.).

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν τις εργασίες της Διημερίδας μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα και με τις σχετικές ενημερώσεις.

Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), theology.nkua[at]gmail[dot]com

Εκ της Επιστημονικής & Οργανωτικής